Verktyg

Vi finns när du behöver oss

Support från hjärtat av Varberg

Kontaktinformation

Ring oss

+46 340 – 62 74 70
Vardagar 08.00 – 17.00
Lunchstängt 12.30 – 13.00

Vi bjuder på kaffe

Smältgatan 2, 432 32 Varberg
-ELLER-
Rosenlundsgatan 40, 118 53 Stockholm
Member of Stockholm design district

Skicka ett mail

info@form2.se

Välkommen att höra av dig till oss om du har frågor gällande produkter och inredningslösningar

Ann-Sofi Karlsson

Kundsupport

+46 340 21 90 84
ann-sofi@form2.se

Tommy Struxsjö

Inköp & Kundsupport

+46 340 21 90 82
 tommy@form2.se
  

Margita Wikström

Ekonomiansvarig 

+46 340 21 90 81
margita@form2.se

Marita Warborn

Administration

marita@form2.se

Benny Arvidsson

VD & Produktion

+46 706 966 106
benny@form2.se

Henrik Eriksson

Försäljnings- och marknadsansvarig

+46 790 066 077
henrik@form2.se

Marcus Andersson

Försäljning

+46 763 384 020

marcus@form2.se

Emma Kandeby

Marknad

+46 340 62 74 60
 emma@form2.se

Pär Fredriksson

Konstruktion

+46 340 21 90 85
par@form2.se

Patrik Knutsson

Service- och monteringsansvarig

Kvalité och Miljö

+46 763 378 664
patrik@form2.se
 

Joakim Lundqvist

Service & Montering

joakim@form2.se
 

Lars Netterberg

Lager & Montering

lars@form2.se

Välkommen till vårt showroom i Varberg och Stockholm för att inspireras och uppleva våra produkter

Varberg

Stockholm