Tillsammans har vi har räddat 14 236 kg inredning – på väg mot 100 ton!

Vi finns när du behöver oss

Support från hjärtat av Varberg

Kontaktinformation

Ring oss

+46 340 – 62 74 70
Måndag - Torsdag 08.00 – 17.00
Fredag: 08.00 – 15.00
Lunchstängt 12.30 – 13.00

Vi bjuder på kaffe

Smältgatan 2, 432 32 Varberg
-ELLER-
Rosenlundsgatan 40, 118 53 Stockholm
Member of Stockholm design district

Skicka ett mail

info@form2.se

Teamet hos FORM2

Välkommen att höra av dig till oss om du har frågor
gällande produkter och inredningslösningar

Ann-Sofi KarlssonOrder & Kundsupport

+46 340 21 90 84
ann-sofi@form2.se

Tommy StruxsjöInköp & Logistik

+46 340 21 90 82
tommy@form2.se

Mia NylinEkonomiansvarig

+46 340 21 90 81
mia@form2.se

Pär FredrikssonKonstruktör

+46 340 21 90 85
par@form2.se

Benny ArvidssonVD & Produktion

+46 706 966 106
benny@form2.se

Jonathan GeorgyMarknad

+46 340 21 90 83
jonathan@form2.se

Marcus AnderssonInredare & Säljare

+46 763 384 020
marcus@form2.se

Linn EllingsenDigital Content & Marknad

+46 720 80 85 87
linn@form2.se

Patrik KnutssonService och montering

+46 763 378 664
patrik@form2.se

Joakim LundqvistService & Montering

joakim@form2.se

Lars NetterbergLager & Montering

lars@form2.se

Välkommen till vårt showroom i Varberg och Stockholm
för att inspireras och uppleva våra produkter

Varberg

Stockholm