Verktyg

Vi finns när du behöver oss

Support från hjärtat av Varberg

Kontaktinformation

Ring oss

0340 – 62 74 70
Vardagar 08.00 – 17.00
Lunchstängt 12.30 – 13.00

Vi bjuder på kaffe

Smältgatan 2, 432 32 Varberg
-ELLER-
Rosenlundsgatan 40, 118 53 Stockholm

Skicka ett mail

info@form2.se

Vårt team av experter

Vi finns här för dig. Vem söker du?

Benny Arvidsson

VD & Produktion

Direkt: +46(0)340 219080
Mobil: +46(0)706 966106
Email: benny@form2.se

marita_w

Marita Wallberg

Försäljning

Växel: +46(0)340 627470
Mobil: +46(0)720 502253
Email: mawa01@form2.se

Thomas Hansson

Försäljning

Direkt: +46(0)340 205072
Mobil: +46(0)708 101344
Email: thomas@form2.se

Pia Davidsson

Försäljning

Växel: +46(0)340 627470
Mobil: +46(0)734 426972
Email: pia@form2.se

Tommy Struxsjö

Inköp & Kundsupport

Växel: +46(0)340 627470
Direkt: +46(0)340 219082
Email: tommy@form2.se
 

Ann-Sofi Karlsson

Ekonomi & Kundsupport

Växel: +46(0)340 627470
Email: ann-sofi@form2.se

Pär Fredriksson

Konstruktion & Kundsupport

Växel: +46(0)340 627470
Direkt: +46(0)340 627460
Email: par@form2.se

Jonathan Georgy

Marknad, IT & Kundsupport

Växel: +46(0)340 627470
Direkt: +46(0)340 219083
Email: jonathan@form2.se

Joakim Lundqvist

Service & Montering

Växel: +46(0)340 627470
Email: joakim@form2.se
 

Patrik Knutsson

Kvalité & Miljö – Service & Montering

Växel: +46(0)340 627470
Mobil: +46(0)76 33 78 664
Email: patrik@form2.se
 

Lars Netterberg

Lager & Montering

Växel: +46(0)340 627470
Email: lars@form2.se

Fredrik Bengtsson

Service & Montering

Växel: +46(0)340 627470
Email: info@form2.se

Marita Warborn

Administration

Växel: +46(0)340 627470
Email: marita@form2.se

Georges Hammal

FORM2 Middle East

Mobil: +46(0)738 984 548
Email: gh@form2.eu
 

Kom att ta en närmre titt på våra möbler

Vi har showroom i Varberg och Stockholm

Varberg

Stockholm